« Terug naar de homepage

Het Nieuwsblad 1 maand gratis

21 mrt '06

Auteur: Geert De Deckere - Categorie: Algemeen Marketing

Flyer van Het Nieuwsblad

Vanmiddag kreeg ik in het station Antwerpen-Centraal een flyer van Het Nieuwsblad toegestopt, met als grote blikvanger: "Lees 1 maand gratis Het Nieuwsblad". Tot mijn verbazing stond er geen asterisk naast het woord 'gratis'. Tegenwoordig krijg ik zo nog al eens de indruk dat alles gratis* is (*zolang je toch maar via een of andere omweg het nodige geld bovenhaalt).

Na de folder volledig gecheckt te hebben, heb ik de antwoordkaart ingevuld. Naam, adres, telefoon en heel de rimram. Een overzichtelijke antwoordkaart. Voor e-mail is er ook een vak voorzien, maar daar staat dan duidelijk bij dat je die enkel moet invullen wanneer je aanbiedingen via elektronische post wilt ontvangen. Pluspunt.

Minpunten? Ja, toch wel. De kleine lettertjes onderaan de antwoordkaart neem je best even grondig door. Om te voorkomen dat je persoonlijke gegevens worden opgeslagen in het bestand van de VUM en/of worden doorgegeven aan andere bedrijven, moet je tweemaal het woord 'neen' omcirkelen.

Kleine lettertjes op de antwoordkaart Kleine lettertjes op de antwoordkaart

Wat mij daaraan stoort is ten eerste dat ze nog plaats genoeg hadden op de antwoordkaart om een paar vakjes te zetten waar je die zaken kon afvinken. Waarom moeten zulke zaken weggemoffeld worden tussen de kleine lettertjes? De mensen lezen die toch, althans ik kan me niet inbeelden dat je zomaar iets invult en opstuurt zonder ze gelezen te hebben.

Ten tweede zouden dit soort zaken standaard niet van toepassing mogen zijn. Laat de mensen alleen het woord 'ja' omcirkelen als ze willen dat hun gegevens in een of ander bestand worden opgeslagen. Wees er echter maar zeker van dat er dan plots wel een mooi vakje zou verschijnen.

Kortom, het is een goede actie. De aanbieding is inderdaad 100% gratis, zelfs de portkosten worden betaald door de VUM. Vergeet alleen niet -- zoals gewoonlijk -- de kleine lettertjes te controleren.

Update 30-05-2006 - Voilà, morgen krijg ik alweer m'n laatste gratis krant. Gedurende heel de maand mei zat er elke ochtend één in de bus. Leuke actie.

Nog maar 1 reactie

  1. 15 augustus 2006 09:57

    gravatar een site voor u zei:

    Hallo,

    Misschien kan ik je van dienst zijn met deze site.
    Kies zelf je provincie

    http://blogmap.polskaya.be/index.php?nr=273
    >
    > Groetjes,
    http://www.bloggen.be/guidoenyvette
    betoverend veelzijdig

Reacties gesloten

Reageren op deze post is niet meer mogelijk.

Abonneer je op de RSS feed

RSS

Ontvang updates automatisch via e-mail

RSS Mail

Zoeken
 

Laatste posts
Advertentie